Gałka do mebli – gdzie ją znaleźć?

gałki meblowe

Gałka do mebli to niezwykle ważny element, dlatego też warto poświęcić trochę czasu, by znaleźć idealny model. Szczególnie, gdy klient szuka gałki do mebli w salonie, w sypialni lub w kuchni. Musi być ona nie tylko efektowna, ale również solidnie wykonana. Gdzie więc znaleźć odpowiedni model?

Gałki meblowe w sklepach budowlanych

W większości znanych, dużych sklepów budowlanych bez problemu klienci kupią proste, tradycyjne gałki do mebli. Jeżeli chce się na szybko wymienić uchwyty w swoim domu, taki wybór zdecydowanie będzie strzałem w dziesiątkę. Gałka do mebli w sklepie budowlanym nie kosztuje dużo i co najważniejsze, jest prosta w montażu.

Designerski model w sklepie internetowym

W niektórych sklepach internetowych można znaleźć naprawdę efektowne i unikatowe modele m.in. gałki meblowe z oferty Belmeb, które całkowicie odmienią meble we wnętrzach. Dzięki temu, że klienci mogą wybierać spośród rozmaitych gałek w różnych wielkościach, kolorach i kształtach – każdy znajdzie idealny model, który dopasuje do swoich mebli. Największym powodzeniem obecnie cieszą się gałki metalowe, kryształowe, szklane, porcelanowe, drewniane oraz te wykonane z mosiądzu. Trzeba jednak pamiętać, że za taki efektowny, designerski dodatek czasami klient musi dość słono zapłacić.

Gałka meblowa z drugiej ręki

Na aukcjach internetowych można także bez problemu kupić gałki meblowe z drugiej ręki. Trzeba przyznać, że niektórzy klienci sprzedają prawdziwe „perełki”, które warte są uwagi choćby ze względu na ich wiek. Takie gałki z pewnością będą pełnić funkcję dekoracyjną i doskonale odnajdą się w każdym pomieszczeniu.