Organizer do łazienki – elegancki sposób na wygodne przechowywanie kosmetyków

organizer-do-lazienki

Uporządkowana łazienka to komfort codziennego użytkowania pomieszczenia oraz łatwiejsze przygotowywanie się do porannego wyjścia z domu czy do snu. Dobra i estetyczna organizacja kosmetyków pielęgnacyjnych, zarówno tych podręcznych na wierzchu jak i ukrytych w szufladach, całkowicie odmienia pomieszczenie i zachęca do korzystania z niego. Obecnie organizery do łazienki są dostępne w wielu formach, kształtach i kolorach, dzięki czemu można spokojnie uporządkować produkty nawet w najmniejszym i kłopotliwym pomieszczeniu, zyskując dodatkową przestrzeń.

Organizer do łazienki stojący

Najprostszą i najczęściej spotykaną formą organizacji przestrzeni są organizery, które możemy ustawić w dowolnym miejscu – na blacie, czy wyłożyć nimi szufladę. W okolicach umywalki warto umiejscowić organizery płaskie w formie patery bądź tacy, które stały się schludnym sposobem na wyznaczenie miejsca dla kosmetyków, optycznym wrażeniem uzyskania porządku i poukładania. Na dekoracyjnych organizerach łazienkowych bardzo dobrze będą wyglądały eleganckie kosmetyki do pielęgnacji twarzy czy perfumy. Bardziej praktyczną formą są organizery w formie koszyków bądź pudełek, które zbierają w jednym miejscu wszystkie kłopotliwe saszetki, opakowania czy produkty jednorazowe. Można poukładać je w rządku na półce zyskując tym wizualnie porządek, bądź wyłożyć szufladę, aby uniknąć rozsypanych rzeczy przewracających się przy każdym szarpnięciu za szufladę.

Organizer do łazienki wiszący

Bardzo praktycznym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić miejsce lub uzyskać je na małej przestrzeni są organizery wiszącę. Można wykorzystać je na kilka sposobów:

-organizer wiszący pod prysznic, na produkty codziennego użytku

-organizer na drzwi, który tworzy więcej miejsca i pozwala na przechowywanie np. szczotek czy urządzeń do stylizacji włosów

-organizer wiszący rozkładany – idealny na wyjazdy w celu spakowania najpotrzebniejszych kosmetyków

-organizer ścienny, przytwierdzony do kafelek, który tworzy dodatkowe miejsce do przechowywania

Wiszący pomocnik jest idealnym rozwiązaniem, kiedy powierzchnia blatu bądź ilość szuflad jest niewystarczająca. Zawieszony na ścianie brodzika będzie odprowadzał nadmiar wody z butelek kosmetyków i dbał o to, aby ulubione produkty myjące były dostępne pod ręka.