Jakie plakaty wybrać do salonu w stylu boho?

Boho jest jedną z najmodniejszych aktualnie konwencji aranżacyjnych. W tym stylu istotną rolę odgrywają kolory ziemi, naturalne surowce i etniczne motywy. W celu podkreślenia charakteru takiego wystroju, warto zdecydować się na dopasowane do niego plakaty. Jaki plakat do pokoju w stylu boho będzie modnym i estetycznym rozwiązaniem?

Plakaty do salonu – modne pomysły

Wnętrza w konwencji boho mogą być aranżowane zarówno w jasnych, stonowanych kolorach, jak i wielobarwnych odsłonach. Również dopasowywane do nich ozdoby mogą więc posiadać różne kolory. Najbardziej popularnymi motywami są te nawiązujące do filozofii Wschodu i duchowości. Grafiki związane z medytacją lub praktyką jogi z pewnością wkomponują się w takie wnętrze. Dobrym pomysłem będą również zdjęcia świata przyrody i motywy roślinne. Ilustracje przedstawiające zielone drzewa, bambusy i azjatyckie pejzaże doskonale podkreślą charakter wystroju. Warto zdecydować się również na plakaty do pokoju przedstawiające rzeźby i gliniane figury oraz etniczne, kolorowe wzory, które można dostrzec na wyplatanych w różnych częściach świata tkaninach.

Dbałość o środowisko

Styl boho nawiązuje do dbałości o przyrodę. Warto więc wybierać plakaty, których wzory lub sposób wykonania nawiązują do troszczenia się o środowisko. Oprócz minimalistycznych i wielobarwnych grafik, ciekawym pomysłem mogą okazać się plakaty na szarym i brązowym papierze. Odpowiednio dopasowane elementy wystroju podkreślą charakter pomieszczenia. Przy projektowaniu aranżacji warto przywiązać wagę do szczegółów. Dużo inspiracji znajdziesz tutaj: https://www.galeriaplakatu.com/plakaty.