Jakie kinkiety ścienne można kupić obecnie w sklepach?

LAMPA ŚCIENNA KINKIET LED SPRING

W sklepach z oświetleniem coraz częściej pojawiają się nowoczesne, eleganckie i stylowe kinkiety ścienne. Wiele osób decyduje się zastąpić nimi tradycyjne, wiszące lampy, gdyż efektownie wyglądają i można dzięki nim doskonale oświetlić wnętrze. Ogromną zaletą jest także ich cena. Za kinkiety klienci zapłacą mniej, niż za lampy sufitowe, wiszące, czy stojące.

Nowoczesne oświetlenie do stylowych wnętrz

Słysząc o kinkietach ściennych ze sklepu tutumi, przeważnie większość osób wyobraża sobie proste, minimalistyczne modele wykonane ze szkła, metalu lub z plastiku. Coraz częściej jednak producenci oświetlenia starają się tworzyć naprawdę eleganckie i stylowe modele, które będą doskonałą ozdobą każdego wnętrza. Nic dziwnego, że kinkiety montowane są już nie tylko w korytarzach i łazienkach. Można je obecnie znaleźć w nowoczesnych wnętrzach, także w salonach, sypialniach, jadalniach oraz w kuchniach. Doskonale wyglądają na ścianach zarówno pojedynczo, jak i w zestawie.

W jakiej aranżacji kinkiety ścienne prezentują się najlepiej?

Osoby, które posiadają wnętrza urządzone w stylu glamour, skandynawskim, retro lub angielskim bez problemu w dobrych sklepach z oświetleniem znajdą doskonałe kinkiety ścienne. Najchętniej wybierane są te niewielkie, klasyczne modele wykonane z metalu, gdyż można je dopasować do każdej aranżacji przestrzeni. Nowoczesne kinkiety nie tylko świetnie wyglądają, ale również odpowiednio oświetlają wnętrze. Doskonale prezentują się również na ścianach, na których to chce się podkreślić konkretne rzeczy. Kinkiety często montowane są nad lustrami, obrazami, nad ramkami ze zdjęciami, dyplomami itp. Taka aranżacja nie wymaga pomocy designera, ani projektanta. Wystarczy kupić kilka niewielkich takich samych kinkietów i zamontować je w równych odległościach na ścianie, by uzyskać naprawdę modny efekt.