Ponadczasowe dywany w pasy

dywan w paski

Kiedy urządzamy mieszkanie, zależy nam na tym, aby stworzyć aranżację spójną i dopasowaną do potrzeb. Czasami nie jest to łatwe, zwłaszcza jeżeli podoba nam się wiele styli i nie jest oczywiste, na który z nich się zdecydować. Dzisiaj podpowiadamy, jak wybrać praktyczny i efektowny dywan. 

Pasy zawsze na czasie

dywan w paski

Dużym zainteresowaniem cieszą się dywany w paski, które dobrze pasują zarówno do wnętrz klasycznych, eleganckich, jak i tych urządzonych w stylu minimalistycznym. Jeśli więc starasz się znaleźć coś, co będzie kompromisem między uniwersalną estetyką, a nowoczesnością, dywan w paski okaże się idealnym wyborem. Szczególnie sprawdzają się kolory neutralne, które stanowią doskonałą bazę dla pozostałych elementów designu. Z pewnością w sklepie oraz w internecie, np. na stronie: https://sklepeureka.pl/dywany/w-paski, znajdziesz idealny model nawiązujący do aktualnych trendów. Warto zwracać uwagę na jakość, ponieważ to właśnie ona decyduje o tym, jak długo korzystamy z kupionych rzeczy. Salon, sypialnia, czy pokój dziecięcy to miejsca, w których dywany są mile widziane. W przedpokoju lub wąskim korytarzu przyda się również taki akcent np. chodnik w paski. Jeśli chcesz optycznie wydłużyć to pomieszczenie możesz wybrać jasne pionowe lub skośne pasy. Jeżeli zależy Ci na poszerzeniu wąskiego korytarzyka możesz wybrać pasy poziome. Dzięki temu wnętrze będzie prezentować się efektownie nawet jeśli nie jest duże i przestronne.

Moda się zmienia, a wraz z nią nasze upodobania, jednak dywan pasy to uniwersalny wybór, który wciąż spotyka się z dużym zainteresowaniem. Przed zakupem określ, jaki rozmiar będzie optymalny i zdecyduj, jaka wysokość i rodzaj runa będą najlepsze. Ciesz się więc przytulnym i kameralnym wnętrzem, które zaprasza do wypoczynku. Z gustownym dywanem łatwiej stworzyć efekt ciepła i przytulności, a przecież właśnie tego oczekujemy od naszego domu.